متوسط قیمت مسکن که در سه ماهه سوم سال 20  افزایش 7.2 درصدی در نرخ میان دوره ای داشت، چهاردهم بیشتر از سه ماهه قبل، بر اساس شاخص قیمت مسکن انیستیتو ملی آمار منتشر شد.

با این افزایش، کوارتر متوالی از قبل وجود دارد که در قیمتهای مسکن رشد میان دوره ای مثبت دارند.

از لحاظ نوع مسکن، متوسط قیمت مسکن دست دوم 7.3 درصد سالانه در سه ماهه اخیر افزایش داشته، سه دهم بیشتر از سه ماهه قبل و این بالاترین افزایش در هفت سال اخیر، بویژه از زمان سه ماهه 2007 می باشد.

در مورد مسکن های نوساز متوسط رشد قیمت 6.1 درصد در همان دوره می باشد، چهاردهم بیشتر از عدد سه ماهه دوم و بزرگترین افزایش سه ماهه آن در سال 20

در نرخ سه ماهه، متوسط قیمت مسکن بین ماه جولای و سپتامبر 2.2 درصد افزایش داشت، که با افزایش 2.6 درصد ثبت شده  در سه ماهه قبل و افزایش 1.8 درصدی تجربه شده در سه ماهه سوم سال 2017 مقایسه شد.

از لحاظ نوع مسکن، متوسط قیمت مسکن نوساز بین سه ماهه دوم و سوم امسال 2 درصد رشد داشته، درحالیکه مسکن دست دوم 2.2 درصد رشد داشته است.

اسپانیا نهمین کشور بزرگ برای سرمایه گذاری خارجی

نرخ مالیات بردرآمد در اسپانیا

چرا اسپانیا یکی از امن ترین کشورها در جهان است

سه ,ماهه ,مسکن ,قیمت ,افزایش ,درصد ,سه ماهه ,قیمت مسکن ,متوسط قیمت ,در سه ,بیشتر از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اینا لینک I LOVE YOU صد دل یک دله کن(روانشناسی، جامعه شناسی، اخلاق و عرفان) من خودم هستم بلیط success98 پایگاه فروش و خدمات طراحی و اجرای استخر tourinja جزوه ،نمونه سوال گروه ادبیات اول متوسطه شهرستان شاهین دژ